Dobrý projekt    PLÁN NOVÉ REALITY

Rekonstrukce koupaliště

 

V současné době rekonstrukce městského koupaliště není prioritou města Semily. Prioritou současného vedení města jsou plánované projekty regenerace sídlišť, lávky přes Jizeru včetně úpravy břehů a rekonstrukce provozní budovy městského stadionu.

 

Koupaliště - aktuální stav k 11.6.2014

 

Jak by takové nové koupaliště mohlo vypadat v Semilech? Například v Hluboké nad Vltavou (viz video), ve městě do 5-ti tisíc obyvatel, si dali záležet. V Semilech by asi nebylo možné realizovat všechny atrakce najednou, ale s postupnou kultivací prostoru, by se mohlo začít už příští rok. Záleží, jak dopadnou komunální volby a jaká bude následná vůle zastupitelů, přehodnotit současné priority města, při schvalování rozpočtu na rok 2015.  

 

Koupaliště v Hluboké nad Vltavou

 

Nové koupaliště si dokázali zařídit také v nedaleké Chuchelně a i přes malý počet slunečních dní v roce, se koupaliště stalo nedílnou součástí tamního společenského života v obci. Argument, že koupaliště se nevyplatí, tedy v žádném případě neobstojí. Pokud semilské koupaliště dnes nahrazuje fontána u kruhového objezdu, je to špatně.    

 

Koupaliště v Chuchelně

 

Dluhy překážkou rozvoje města

V letech 2008 - 2010 došlo k neúměrnému zadlužení města, které se bude částečně splácet ještě v následujícím volebním období 2014 - 2018. V tomto volebním roce si vedení města muselo brát ještě další dlouhodobý úvěr na financování nezbytných investičních akcí, které jsou již dlouho dopředu plánované.

 

Jestli ve finále bude nebo nebude rekonstrukce městského koupaliště prioritou města pro období 2014 - 2018 se bude rozhodovat v nadcházejících podzimních komunálních volbách.

 

Více ve fotogalerii:

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.