Autorský blog


#ManuálRevoluce  Kde není cíl, není vítězství

Praktický návod, jak dělat revoluci v Čechách.

17.2.2024   Odkaz pro sdílení: https://bit.ly/ManualRevoluce

Je to podobné jako ve sportu. Když chceš být mistr světa, musíš nejdřív vyhrát okresní přebor, ne naopak. Tohle je takový malý úvod do manuálu začínajících revolucionářů v Čechách. Co mě k takovému textu vedlo, nemusím asi dvakrát vysvětlovat.

Symbol revoluce

Najdi si reálný cíl


Také ti vadí, že hodně moc věcí se děje stále dokola a pořád nic? Tak přesně to je problém dnešních "revolucionářů" v Čechách. Každý má milion požadavků a hlavně nereálné cíle. Čím víc nesmyslnější cíl, tím lepší!

Proto ber tady tenhle text jako "manuál" pro dnešní revolucionáře a přemýšlej. Uvědom si, co chceš a jak toho společně dosáhnout. Možná tu kdysi byly doby, a někteří je zažily, že revoluce byly krvavé a požíraly své děti. Jenže doba nám pokročila a už ani ty revoluce nejsou co bejvávalo. Lidé se požerou ještě dřív, než začnou demonstrovat.

 

Neslibuj lidem blbosti


Neříkej lidem, že se bude stávkovat, blokovat města, pořádat spanilé jízdy ulicemi, demonstrovat před ouřadem vlády nebo dokonce obsazovat vládní budovy a jiné blbosti. Vygumuj si to z hlavy! Řekni lidem, jaký je reálný cíl! Když nemáš jasný cíl, zapomeň na všechny tyhle blbosti a blouznění o zázračné revoluci.

Cílem pro revoluci v dnešní zrychlené době není tvůj požadavek nebo dokonce seznam požadavků! Může to být jen jeden konkrétní reálný cíl, DOSAŽITELNÝ BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ. Chceš zrušit emisní povolenky, grýndýl, byrokracii, zlevnit energie, zastavit válku nebo snad svrhnout vládu? Jako můžeš si to napsat na nějaký papír, ale to je tak asi vše co uděláš a budeš se stále točit v kruhu. Ani stotisícová demonstrace nebude mít na žádný z takových požadavků vliv. Jen tím vyrobíš další nové "politiky", kteří budou ještě horší než ti, proti kterým jdeš.

 

Zaměř se na symboly


Lidé co vládnou světu, používají hodně symboliku, a to je celé kouzlo jejich vládnutí. Upnou se na nějaký symbol a toho se drží. Veřejně tím demonstrují prioritu v rozhodování nad našimi životy. A právě to může být ten první cíl, jak změnit priority v jejich rozhodování! Seber mocipánům jejich symbol a svět se jim začne hroutit pod rukama.

Každý voják ví, že tam kde vztyčí svoji vlajku, tam už platí jen jeho zákony. To samé by měli vědět i naši revolucionáři, protože dokud bude na Národním muzeu v Praze viset ukrajinský hadr, nikdy nebudeme pány ve své zemi.

Stupňuj požadavky


Jakmile dosáhneš prvního splněného cíle, začni požadavky stupňovat. V těchto dnech 19.2.2024 má být traktory zablokována celá Praha. Myslíš, že někoho napadne zablokovat magistrálu u Národního muzea, aby tam pán Baxa (ODS) sundal ukrajinský hadr a vyvěsil českou vlajku? Nikoho z revolucionářů to do teď ani nenapadlo, protože kde v hlavě nic není ani čert nebere. Pokud by se ale stal zázrak a tenhle první požadavek byl splněn, lidé by měli co slavit a mohli se těšit na další splněný cíl.

 

Postupnými kroky k cíli


Tak jak jsme postupnými kroky přišli o svobodu z "devadesátek", právo vyjadřovat beztrestně svoje názory, svobodně podnikat bez diktátu státu a celou řadu věcí, kvůli kterým dnes i zemědělci zuří, tak stejným způsobem si to můžeme vzít všechno zpět. A jedině postupnými kroky se to dá udělat dobře.

Představa, že nějaký blb zařve z tribuny "Česko na prvním místě!", všichni se sjednotí a pak bude vše dokonalé, tak přesně to je scénář pro "Socialismus 2.0". Když už se podařilo všechno p* rat, tak proč to ne* rat ještě víc. Tohle nikdo z nás přece nechce. Nebo snad ano?

Zkus si pro začátek vytyčit první cíl, že česká vlajka bude vždy na prvním místě. Je to symbolické, konkrétní a HLAVNĚ reálně dosažitelné. Uvědom si, že tragédi, kteří tyto vlajky vyvěšují na významné budovy v naší zemi, tím demonstrují svůj názor, svou prioritu pro naše životy v naší zemi. Tihle lidé nejsou žádní hrdinové. Prodali by i svou vlastní mámu, aby se měli dobře a bylo po jejich. Je to odpad s kterým se nejedná. Takže žádné petice ani demonstrace, nic takového! Nátlak přímo na tyhle lidi, aby je to bolelo stejně, jako jejich politická rozhodnutí bolí většinu lidí v téhle zemi.

A co je bude bolet nejvíc? Když přijdou o svou moc. Když se začnou bát o své pohodlné životy.

Nátlak přímo na tyhle lidi neznamená, že mu dáš flákanec a řekneš, to máš za to ty h* zle. Protože jestli tohle uděláš jen náznakem, tak jsi d* bil a ne revolucionář. Tihle lidé se skutečně musí cítit jako odpad. Tyhle lidi nikdy nepozdravíš, nepodáš jim ruku, nedodržíš slovo, které jim dáš, ale budeš k nim slušný. V hospodě jim pivo naleješ, ale nepozdravíš. Už začínáš chápat svůj postoj? Pak jsi na nejlepší cestě k revoluci.

Jak asi myslíš, že se zachová s* áč, který vyvěsil cizí hadr na Národní muzeum v Praze, až mu to tam budou demonstranti s traktory blokovat celý týden? Jak myslíš, že se zachová, až ho nepozdraví ani jeho vlastní pes? Tihle lidé, jsou ten nejsnažší cíl na světě. Pamatuj na to a dávej si reálné cíle!

A jestli chceš, abych pokračoval dál s osvětou začínajících revolucionářů, ohodnoť můj článek a bude toho víc...

Autor: Karel Havlíček Trojský
zprávy, komentáře, recenze, názory, analýzy   Tvůj text může být zde

Hodnocení


Díky za tvé hodnocení  50,-Kč     100,-Kč     200,-Kč     500,-Kč     1000,-Kč . Příspěvkem na transparentní účet 408552028/5500 podporuješ publikační činnost na Nové realitě CZ a zároveň první český fanpage pod hashtagem #PrvníČesko.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.