Fanpage


#PrvníČesko Tvůj názor

Nehledej zde odpověď, kdo je nebo není vlastenec. Nehledej tu ani politiku. Je to prostě český fanpage.

vlastenctví, fans, podpora, Česká republika, názor

Odkaz pro sdílení: https://bit.ly/TvojePrvniCesko

První Česko CZ

Proč podporuji první český fanpage ?


Protože to je jednoduchý způsob, jak říct, co je pro tebe na prvním místě PrvniCesko.cz.

Není to jen hokej! Je toho teď kolem nás víc co děje. Je to naše identita v globalizovaném světě. Je třeba neztratit identitu "tvář" a hájit si své místo na slunci proti všem, proti všem blbým nápadům, proti všem novým zvyklostem, které nevychází přímo od nás.

Máme jen jednu zemi a jen jednu šanci, jak žít svůj život podle sebe. Ne podle západu nebo východu, ale podle sebe. Na prvním místě!

Kdyby se svět tak rychle neglobalizoval, nepropojoval, nevytvářel unifikovaná pravidla pro všechny lidi bez rozdílu, nebyl by žádný velký důvod podporovat nějaký český fanpage. Nebyl by vůbec žádný důvod snažit se stavět hráze proti vnějším vlivům.

 

Neztratit svou "tvář"


Svět se radikálně změnil, a to rychleji, než by člověk čekal během jedné generace. Nestalo se mi to ze dne na den, že bych se probudil a řekl si: Česko musí mít svou fanpage!

Ne, tak to vůbec nebylo. Jen jsme občas zaslech přes média nějaké divné řeči o Česku na prvním místě. Jakože proč by mělo být Česko na prvním místě "in"? Protože America First? Protože musíme z Ameriky přebírat každou blbost i s botama? Tak jsem to všechno jen házel za hlavu.

Jenže těch pitomých keců o Česku na prvním místě přibývalo čím dál víc. A co hůř, ty kecy některých politiků a aktivistů byly tak příšerný, že akce vyvolala reakci. Ne že bych měl něco proti Česku na prvním místě, ale takový Česko bych fakt nechtěl nikdy zažít. Pohřbený Česko nechci.

Prostě jsem všechny ty žvanily poslal do p* dele a začal pomalu stavět první český fanpage podle toho, jaké Česko skutečně je a má být. Ne podle toho, jak si někdo sestaví volební program, jak se zrovna vyspí nebo hůř, jaký další nový americký nápad budou lidé přebírat za "hezký" český.

Netvrdím, že #PrvníČesko je něco originálního a navíc, nikdy jsem žádný fanpage nedělal. Nejsem ten typ, co tvoří fanpage komunity. Dělám to vlastně z lásky k vlasti :-) protože fakt nechci, aby si někdo spojoval Česko na prvním místě s lidmi, co by si právě Česko neměli brát vůbec do úst.  Tohle mě vyloženě uráží, když pošahaní eurohujeři, zmatení vlastenci a namachrování intelektuálové začnou hustit svý blbý kecy o Česku do veřejného prostoru - a to všechno za potlesku masmédií. Blbý kecy proto, že mluví za lidi, kterých se nikdo z nich na nic neptal.

 

Jaké mám plány a úmysly?


Po pravdě žádné velké plány s Prvním Českem nemám. Jak jsem psal, je to srdcovka - jen názor na věc. Nechal jsem vyrobit pár věcí do jednoho nejmenovaného eshopu, ale z části to rozdám a rozešlu lidem, co si to zaslouží. To rozdávání mě bude asi bavit, takže jsem na to založil transparentní účet, aby to bylo všechno čitelné už od začátku.

Zatím si s tím ještě hraju a domýšlím věci. Jsem spíše obchodník a tohle je pro mě něco úplně neplánovaně nového. Rozhodně nechci, aby českému fanpage dominovala politika. Na to nadávání mám přeci jen Novou realitu CZ a První Česko nechci z* sírat hnojem.

Důvod proč podporuji #PrvníČesko, je z toho co píšu snad trochu jasný - uhájit "tvář" Česka. Mít NÁZOR ve veřejněm prostoru, který JE SLYŠET. Snad se to podaří časem rozhýbat a dostat do podvědomí hlavně těch, kteří dnes básní o EU, Americe nebo Rusku, víc než o Česku.

Proto podporuji #PrvníČesko

Jak se identifikovat


Jestli chceš vrátit Česko na prvním místo, tak pod hastagem #1Česko nebo #PrvníČesko se o tom můžeme pobavit. Nejsem ten, kdo má jediný správný názor. Navíc s jedničkou na vlajce se neztratíš - je to vítězná vlajka, symbol vítězství.

Profilovka na sociální sítě
1Česko  1Česko 12,34 kB - Stahuj
1Česko - průhledná 1Česko - průhledná 117,71 kB - Stahuj

 

Motiv na profilovku
#PrvníČesko motiv #PrvníČesko motiv 1,63 MB - Stahuj

 

Hashtag na potisk
První Česko hashtag #PrvníČesko 40,13 kB - Stahuj
1Česko hashtag #1Česko 12,34 kB - Stahuj

Další věci budou pak dostupné i v eshopu, ale to není teď důležité. Bude toho o hodně víc než jen tohle tady.

Fans podpora


Příspěvky na transparentní účet poslouží na provoz, organizaci věcí a hlavně "dárečky" pro fans Prvního Česka. Hodně věcí se musí vyrobit, zaplatit a rozeslat. Taky se z toho musí platit 15% daň státu. Nic příjemného, ale bez toho to nejde. Bohužel nejsem George Soros, abych mohl kopírovat finanční strukturu Open Society Foundations :-) Musím si vystačit s tím co je a co časem bude k dispozici.

 

Díky za jakoukoliv finanční podporu  50,-Kč     100,-Kč     200,-Kč     500,-Kč     1000,-Kč 

#PrvníČesko

První Česko

Transparentní účet: 408552028/5500   PayPal: První Česko

QR platba

První český fanpage, vracíme Česko na první místo ! 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.