Autorský blog


#AgentVrábel  Zpráva o agentu BIS Vrábelovi

Jak se stát z aktivisty a bojovníka s korupcí agentem tajných služeb?

30.3.2024   Odkaz pro sdílení: https://bit.ly/AgentVrabel

Dlouho jsem přemýšlel o tom, jak podat veřejnosti zprávu o agentu Ladislavu Vrábelovi. Nejde ani tak o to, co na to řekne Vrábel, ale jak zareaguje BIS. Co všechno zkorumpované tajné služby ještě podniknou, aby o svého nejlepšího agenta nepřišli? Budou mu odpouštět úplně všechno?

 

#AgentVrábel

Profláknutý řečník a manipulátor


Tenhle profláknutý řečník a manipulátor v jedné osobě Ladislav Vrábel, věří i svým vlastním lžím. To je vlastnost, která předurčuje člověka k tomu, aby mohl založit vlastní sektu nebo v horším přípdě pracovat pro tajné služby. V případě agenta Vrábela se povedlo obojí, založit sektu a ještě k tomu dělat pro BISku všechnu špinavou práci.

 

A vždycky když se mě někdo z Vrábelovců začne vyptávat, jaké mám důkazy, že Vrábel pracuje pro BIS, kladu si vždy stejnou protiotázku. To si vážně někdo myslí, že Rakušanova BISka rozdává nějaké formuláře, tady to vyplň a podepiš, od zítřka jsi agent? Ne, takový důkaz neexistuje. Jediné co existuje jako důkaz o agentovi, jsou výsledky práce a "Cui bono?" komu to prospívá.

 

Nikdo zatím nedokázal udělat pro BIS tolik špinavé práce, jako právě agent Vrábel.

  

Úkol BIS: rozložit protisystémová hnutí


Jedním z hlavních úkolu Rakušanovi BISky je zmapovat a rozložit všechna protisystémová hnutí. To v překladu znamená, jít po všech, kteří mají pro režim nepohodlné názory. Ti co si pamatují komunisty, vědí kdo ten nepohodlný vždycky byl, a ti později narození, co komunisty už nepamatují, tak dnes jsou to zase podobné protistátní živly, nejčastěji nálepkováné jako proruští dezoláti. Každá doba má svou nálepku pro antisystémové.

 

A jak to uděláš, abys měl všechna protisystémová hnutí pod kontrolou? Abys věděl, co se chystá nebo plánuje? Koho je třeba eliminovat, zavřít jako odstrašující případ a koho naopak podržet?  Musíš si nejdříve všechny ty lidi zmapovat, vyslechnout je a vědět, kdo je méně důležitý a kdo je více důležitý.

 

K čemu je pro BISku dobrý takový Tušl nebo Čermák?  K ničemu. Jsou to šašci, kteří umí akorát tak vyřvávat něco na ulici. Tenhle materiál na nic nepoužiješ. Aby si měl všechny protisystémové živly pod kontrolou, tak musíš mít podchycené hlavně ty, kteří dokáží něco organizovat a lze je využít. Třeba tím, že je poštveš proti sobě, že budou bojovat mezi sebou. A přesně na tenhle úkol, potřebuješ někoho, kdo to skutečně dokáže a nebude NIKDY spojován s BISkou.

 

Za komunistů to bylo všechno mnohem jednodušší. Stačilo zatlačit na ty správné lidi a bylo vymalováno, spolupracovníkem StB byl pak každý druhý disident a také každý, který mohl být pro režim potencionální hrozba. Všichni museli poslouchat, tak to fungovalo. Dnes už je jiná doba a jiné metody, ale pořád stejní lidé.

 

 

 

 

  Agent BIS poprvé s Rakušanem bez cenzury  

 

 

 

 

 

 

Odpuštění všech hříchů


Dnes už nejde na někoho zatlačit a přinutit ho ke spolupráci jako dřív. Každý užitečný agent BIS musí být motivován ve svých aktivitách. Třeba tím, že jeho dluhy budou u ledu, jeho obvinění z dotačních podvodů policie jako zázrakem zruší, nebo že mu dovolí, navzdory insolvenci, dál vybírat peníze od lidí na své veřejné akce. Jinými slovy agent Vrábel dělá přesně to, co BIS chce, aby dělal - rozesírat všechny protivládní aktivity.

 

Rakušanova zkorumpovaná BISka si Vrábela prostě ochočila. Vytvořila mu prostor, kde se může pohybovat, kde může beztrestně dál vybírat peníze na svůj pohodlný život bez práce a kde každý jeho počin mají pod kontrolou.

  

Založil i vlastní sektu "1rodina"


Vrábel však přidal i něco navíc. Původně měl ambici jen spojit vlasteneckou scénu, jenže se mu povedl pravý opak - rozesrat všechny a všechno, na co se kdy zaměřil. Jen díky tomu se stal hýčkaným miláčkem zkorumpovaných tajných služeb, které mu fakticky smázly všechny jeho hříchy a nechali ho konat dílo zkázy v matinelech, které mu byly vytyčeny. Bohužel nikdo vůbec nepočítal s tím, že tenhle hyperaktivní manipulátor dokáže přetvořit část svých zbylých příznivců ve skutečnou sektu - říkají si "1rodina". On už svým příznivcům narovinu říká, že nejsou jen politické hnutí, ale rodina, kde si nehraje přímo na boha, ale na jakéhosi hodného "tátu".

 

Pravidelně hustí do svých příznivců, že si mají sdělovat i osobní věci, prověřovat se navzájem, ale hlavně posílat peníze na jeho účty. Vůbec si přitom nebere servítky, jen to prostě oznámí, že potřebuje peníze na "demonstraci". Ti lidé v jeho sektě už o ničem moc nepřemýšlí. Je jim úplně jedno, co dělá s penězi. Věří mu ve všem, v každé blbosti.

 

Nebudu dělat rozbor lidí v jeho Vrábel sektě, každý svého štětstí strůjce, ale někteří jsou skutečně jen objetí manipulátora. Nejsou to žádní špatní lidé. Jen prostě uvěřili někomu, kdo jim dává naději a Vrábelův živák se stal jejich druhým životem. Už do něj investovali tolik nadějí i peněz, že by se jim bez Vrábela doslova zhroutil svět. Tohle je teď jeho základna.

 

 

  Začátky 28. září 2022  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Když začínal, vzbudil obavy BIS


Začátky organizátora prvních protivládních demonstrací Vrábela byly ale vskutku impozantní. Vylétl do popředí vlasteneckého hnutí jako kometa a spolu s tím se na jeho účtech začaly hromadit těžko uvěřitelné milionové částky. Bez pardonu měl našlápnuto stát se druhým "Václavem Havlem", tedy někým, kdo bude respektován všemi a dokáže nasměrovat Česko k revoluci.

 

Obavy BIS byly v tomhle směru víc než oprávněné.

 

Ale jak se ukázalo, nic se nejí tak horké jak se uvaří. BISka si Vrábela proklepla tak důkladně, že o něm nakonec věděli víc než on sám o sobě. Člověk, který ani sám nerozumí tomu co říká, byl pro BISku jako dar z nebes. Jinak by ho nenechali dělat dál to, co umí nejlépe na světě - pohřbít v zárodku jakoukoliv aktivitu, která by vedla k nějaké větší protivládní rebélii.

 

Až se bude chtít BISka Vrábela zbavit, tak to udělají lusknutím prstu. Najednou bude mít zase dluhy a insolvenčního správce za dveřmi, najednou bude muset doplácet 15% daň z přijatých příspěvků na účet své manželky nebo se znovu otevřou jeho machinace s dotacemi na "neexistující" firmu a možná se ozvou i bývalí zaměstnanci, kteří stále nedostali svou výplatu. A to je to nejmenší, co na něj mají, ale dokud agent Vrábel bude odvádět pozornost od skutečných problémů, bude dál rozesírat protivládní odpor ve společnosti a nebude přitom spojován s BISkou, tak se Vrábela nikdy dobrovoleně nezbaví.

 

Ladislav Vrábel naplňuje tímhle svým jednáním a veřejným vystupováním všechny vládou požadované cíle Bezpečnostní informační služby ČR v boji s protisystémovými vlivy.

 

A to je ten důvod, proč podávám veřejnosti zprávu o agentu Vrábelovi.

Autor: Karel Havlíček Trojský
zprávy, komentáře, recenze, názory, analýzy   Jaký názor na to máš ty? Napiš zde...

Hodnocení


Díky za tvé hodnocení  50,-Kč     100,-Kč     200,-Kč     500,-Kč     1000,-Kč . Příspěvkem na transparentní účet 408552028/5500 podporuješ publikační činnost na Nové realitě CZ a zároveň první český fanpage pod hashtagem #PrvníČesko.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting