Autorský blog


#PodvodČR1  Co je to PlánČR1 ?

Abys pochopil, co je velký PlánČR1, musíš znát jen dvě jména, Ladislav Vrábel a Bojana Vurdelja.

29.12.2023   Odkaz pro sdílení: https://bit.ly/PodvodCR1

Je to soukromý vlastencký projekt dvou lidí, který byl posvěcen jako politické hnutí 1.11.2023.

Ostatní lidé v tom nejsou vůbec důležití, nejsou tam aby mluvili, ale aby tleskali a posílali peníze těmhle dvěma lidem. V tom je celý geniální Plán pro Českou republiku na 1. místě!

 

Podvod jménem PlánČR1

 

 

 

 

    Prachy došly, pošli další!   

 

 

 

 

 

Plán pro Českou republiku jaký svět ještě neviděl

Kdo je kdo


Žádný proruský šváb, ale obyčejný žebrák a notorický lhář

To, co si až doposud četl v mejnstrýmu o Vrábelovi a jeho ženě Bojance, tak zapomeň. Nejsou to žádní dezinformátoři nebo proruský dezoláti a podobný hovadiny. Tyhle povrchní kecy IV. cenové skupiny jen odvádí pozornost od podstaty věci. Téma, kterého se Vrábel zrovna chytá, je jen okrajová záležitost. Nepodstatná věc.

Vrábel dokázal zkrachovat na všem, co kdy v životě dělal, a obviňuje z toho druhé. Lže o svém životě, lže o lidech a lže o penězích těch druhých. Sám si vlastní prací nedokázal vydělat ani korunu, tak je vyžebral na sbírkách od důvěřivých lidí. A to je ta podstata.

Obchoduje s důvěrou lidí. Nejde mu o lidi, ale o to, přesvědčit další a další lidi o jeho pravdě. Má rád jen ty, kteří mu tleskají a posílají peníze. V Bibli se takovým lidem říká falešní proroci, v našem světě se jim říká šmejdi.

Role jeho ženy Bojanky v celém tom Vrábelově divadélku spočívám pouze v tom, zastupovat ho v Čechách a inkasovat peníze. Vrábel totiž kvůli svým dluhům, nic z toho v Čechách nemůže dělat. Proto také žije v Srbsku a všechno přepisuje na manželku.

 

Kdo je tedy Vrábel? A kdo je Bojana?

Začnu nejdřív Bojankou, protože ženy mají přednost a za vším podstatným vždy hledej ženu.

 

 

 

    Šéfova asistentka   

 

 

 

 

 

 

Vrábelova Bojanka


Zastupuje Vrábela v Čechách ve všech finančních záležitostech

Bojana Vurdelja je občankou Srbska a s Českou republikou nemá nic společného, kromě svého manžela Vrábela a podílu ve dvou společnostech, které jsou kvůli insolvenci Vrábela napsány na ní. Vrábel pak v jedné z těchto společností vystupuje jako jednatel.

Jde o společnosti CIMERIES PRAHA s.r.o. se 100% podílem Bojanky ve výši 200 000 Kč a společnost CAPTAIN FINANCE s.r.o. se 100% podílem Bojanky ve výši 1 000 Kč. Obě tyto společnosti jsou evidované v České republice, nemají kancelář, webové stránky ani telefon. Společnosti existují jen na papíře, a to hlavně díky Bojance, protože Vrábel kvůli svým exekucím nemůže v České republice nijak jinak podnikat. To je v kostce celé její angažmá v Čechách, zastupovat manžela.

Na společnost CIMERIES PRAHA s.r.o. stihl jednatel Vrábel počátkem roku 2021 vybrat na dotacích Covid podpory MPO celkem 863 400 Kč. Jakmile vybral všechny dotace, zavřel krám. Žádnou jinou dohledatelnou historii, tahle papírová firma nemá.

V Srbsku Bojanka letos na jaře 31.05.2023 založila realitní kancelář BALKAN REAL HOME Bělehrad, DIČ 113731033, kde je vedena jako 100% vlastník. Pokud bys hledal adresu kanceláře nebo webové stránky, tak opět marně. Jediné co existuje jako kontakt, je Vrábelova fejsbůčková stránka Dům v Srbsku. Tahle srbská "realitka" je vedená sice na Bojanu, ale všechno má stále stejný Vrábelův rukopis.

Bojanka je člověk v pozadí, za kterou jdou z České republiky všechny Vrábelovi aktivity a také peníze. Což je taky jeden z důvodů, proč české soudy chtějí dlužné Vrábelovi peníze právě po ní. Lidé jí toho naposílali opravdu hodně, něco přes milion. A to by vlastencům v pohodě vystačilo na deset velkých demonstrací, kdyby... kdyby Vrábel nedostal nápad, stát se mluvčím vlastenecké scény.

 

 

 

 

 

    Vrábel na prvním místě   

 

 

 

Mluvčí vlastenecké scény


Vrábel, ten kdo mluví

A tím jsem se dostal k tomu, kdo nejvíc mluví a nic jiného než mluvit neumí, k Ladislavu Vrábelovi. Asi bych v jeho podnikatelské kariéře marně hledal nějaký počin hodný následování, protože na co sáhl, to zkrachovalo. Tenhle nešika na podnikání, by za normálních okolností doplatil svou obří insolvenci a zase by pokračoval někde jindne. Jenže normální okolnosti nenastaly a stalo se, že najednou promlouval k stotisícovému davu. A přiznej si to, komu z nás by z toho nehráblo?

Nikdy před tím, to nedotáhl dál, než na komunální kandidátku v Českých Budějovicích. A najednou má na účtě manželky milion, davy mu provolávají slávu a svět mu leží u nohou. Šéfové všech velkých opozičních stran mu jdou na ruku a vládní pětikoalice je z jeho nekonečných proslovů doslova zoufalá. Nebyl nikdo, kdo by ho zastavil, takže se zastavil sám.

Podobně jako v jeho podnikání, všechno zkrachovalo na jeho blbých nápadech. Uvěřil tomu, že on jediný je mluvčím vlastenecké scény, že on jediný má ten nejlepší plán na záchranu Česka, že on jediný hájí zájmy obyčejných lidí. Dalo by se říct, že tím jeho velký příběh skončil tím nejtrapnějším způsobem. Jenže tahle vrábelonovela má nové pokračování.

 

 

 

 

 

    Bruselský fracek, furt by si jen hrál   

 

 

 

Hurá na Brusel!


Kolumbus objevil Ameriku, Vrábel objevil Brusel

Ten kdo upadající hvězdu české vlastenecké scény nesleduje, tak si nevšimne, ale ten kdo občas zabrousí na jeho únavné dlouhé streamy a nahlédne do transparentního účtu jeho ženy Bojanky, ten to vidět může. Vrábel velice rychle pochopil, že když to nevyjde v Čechách (což už na 99% nevyšlo), tak v Bruselu bude mít dveře otevřené vždycky. On se v tom Bruselu vyloženě našel a už si tam dokonce otevřel svou vlastní agendu Trust and Freedom (Důvěra a svoboda).

Všechny ty byrokratické euronesmysly, co v Bruselu vyrábí, jakoby vyráběli na míru aktivisty Vrábela. A že ty euronesmysly bere smrtelně vážně, můžeš vyčíst z pohybů na transparentním účtu za první dva měsíce od registrace jeho politického hnutí PlánČR1, tedy od 1.11.2023.

Jako vždy má ale jeho plán menší trhlinu. Tou trhlinou je právě ten transparentní účet na stránkách PlánČR1. Ze zákona musí mít každá politická strana nebo hnutí svůj vlastní transparentní účet vedený na své IČO a to PlánČR1 určitě nemá. Možná to myslí dobře, ale od začátku dělá zase všechno špatně.

Aby to napravil, tak soukromý účet Bojanky ze stránek hnutí neodstranil, ale zato přišel s klasickým vrábelovským řešením, které jsem do teď nepochopil. Ale třeba to pochopí úředník, dohlížející na financování politických stran, až si u soukromého účtu na stránkách politického hnutí přečte toto: "Na podporu všech našich akcí spojených s Plánem Česká republika na 1. místě - kromě aktivit politického hnutí - se společně finančně skládáme."  PS: "Naše politické hnutí zatím bankovní účet nemá." A přesně to je ten důvod, proč  všechny jeho životní nápady končí krachem.

Třeba taková věc, jako okopírovat slovo od slova stanovy od konkurenční politické strany, je už asi jen detail, ale nemělo by se na to přijít. Někdo by si mohl myslet, že to byl záměr. Prostě Vrábel a politická strana jde dohromady stejně, asi jako blbá blondýnka a samopal.

 

 

 

 

 

    Brusel na prvním místě!   

 

 

 

Cizí peníze nepočítá


Utrácí jak ožralej milionář

A když k těm jeho blbejm nápadům přidáš ještě jeho vztah k penězům, tak máš něco, čemu se dnes říká Evropská unie. Blbé nápady jsou financovány z peněz těch, kteří těm blbostem musí "věřit". Svět není o globalizaci, ale o blbejch lidech, kteří nám kážou svá vymyšlená moudra a mají k tomu globální nástroje, na které by ještě před pár desítkami let žádný blb nedosáhl ani ve snu. Takže žádný proruský dezolát, ale obyčejný rozmazlený bruselský spratek, co právě narazil na svou zlatou žílu.

Když můžou Piráti, proč by nemohl on.

Všechny ty velké peníze vybrané od lidí Vrábela pouze nakoply. Možná už mu z toho zbyly jen ty zlaté slitky, ale touha po moci mu zůstala určitě. Teď už má dokonce i svou partaj a to mu na cestě do Bruselu bohatě stačí. Narozdíl od ostatních bruselských kandidátů umí mluvit, navíc se domluví anglicky a už se tam pomalu a jistě zabydluje.

Jde si za svým a je to vidět hlavně na tom, jak nakládá s penězi na transparentním účtu od lidí, kteří se po pár stokorunách skládali na demonstrace. Ty peníze nevybíral na žádné bruselské iniciativy nebo své cestování po konfereních, ale pouze na demonstrace, na nic jiného! 

Jakmile dostal štempl na svou novou partaj, vyrazil hurá do Bruselu na prvním místě!

Na rozdíl od jiných partají se Vrábel nemusí svých spolustraníků na nic ptát, peníze jsou na soukromém účtu jeho manželky a šmitec. A taky se s tím vůbec nemazal. Po svých cestách Evropou ve vypůjčeném autě vybílil "stranický" transparentní účet během necelého měsíce. A to vše jen proto, aby se kvůli své začínající bruselské pseudokariéře podíval na jednu bezvýznamnou konferenci v Záhřebu, nemající nic společného s Českou republikou, a nakonec zavítal do Brusele, kde se doslova našel a seberealizoval v naprosto bezvýznamných aktivitách Trust and Freedom.

Na výpisu z jejich "stranického" účtu můžeš hodně věcí vyčíst. Tohle sice nikdo moc nestuduje, ale dal jsem si tu práci a vytahal z toho jen ty samotné výdaje, aby to bylo přehlednější. Na začátku bylo na účtě něco přes třicet tisíc vybraných na demonstraci. Jak s tím naložil můžeš vidět položku po položce. Sám velký bojovník s transparentostí si s nějakým vyúčtováním hlavu neláme. Lidi, co mu ty peníze posílají, je to vlastně vůbec nezajímá. Ale může se najít někdo, kdo se bude chtít ptát. Tak tady to je.

Vrábelovo cestování od založení PlánuČR1


 

Položky za Vrábelovi platby kartou a bankovní převody od 1.11. do 27.12.2023
02. 11. 2023 DUBLIN FACEBK platba za facebookovou reklamu -5 000,00 Kč
05. 11. 2023 STREAMYARD. COM platba za streamovací služby -592,68 Kč
06. 11. 2023 JoomShaper platba za provoz www stránek -1 891,05 Kč
08. 11. 2023 GENEVA PROTON platba za šifrovanou e-mailovou službu -301,45 Kč
16. 11. 2023 London rentalcars.com Auto platba za pronájem auta -3 088,77 Kč
16. 11. 2023 HORGOS MOL SERBIA Auto platba na benzínce -791,80 Kč
17. 11. 2023 SURCIN LUKOIL AERODRO Auto platba na benzínce -533,88 Kč
17. 11. 2023 GOOGLE platba za služby Google -299,99 Kč
17. 11. 2023 Mosonmagyarov MOL Auto platba na benzínce -1 308,92 Kč
17. 11. 2023 Poroszlo Faldfel Gozsdu Ubytování platba za ubytování -964,66 Kč
17. 11. 2023 STRECHOV N/S BENZINA CS Auto platba na benzínce -920,50 Kč
18. 11. 2023 NICKELSDORF ASFINAG GRENZU Auto platba za dálniční známku -249,83 Kč
20. 11. 2023 ČSVTS. CZ platba za pronájem sálu na sněm hnutí -14 157,00 Kč
22. 11. 2023 CESKE BUDEJOV CS LPG Auto platba na benzínce -646,83 Kč
23. 11. 2023 Wien Eni Auto platba na benzínce -1 422,94 Kč
23. 11. 2023 BUDEJOVICE-PR SHELL Auto platba na benzínce -3 370,70 Kč
23. 11. 2023 Mosonmagyarov MOL Auto platba na benzínce -712,37 Kč
24. 11. 2023 M5 Inarcs job OMV Auto platba na benzínce -986,30 Kč
25. 11. 2023 WEDOS platba za webové stránky -813,12 Kč
28. 11. 2023 Dublin Google Play Ap platba za služby Google -269,99 Kč
29. 11. 2023 Luxembourg SKYPE platba za Skype -171,83 Kč
29. 11. 2023 Luxembourg SKYPE platba za Skype -195,95 Kč
30. 11. 2023 Stockholm Spotify platba za Spotify -169,00 Kč
30. 11. 2023 MOVAVI platba za webový videoeditor -1 604,46 Kč
01. 12. 2023 MOVAVI platba za webový videoeditor s prvky AI -3 318,56 Kč
05. 12. 2023 STREAMYARD. COM platba za streamovací služby -573,28 Kč
05. 12. 2023 ZAGREB HOTEL WESTIN Ubytování platba za ubytování v Zagrebu -7 238,33 Kč
08. 12. 2023 GENEVA PROTON platba za šifrovanou e-mailovou službu -300,35 Kč
11. 12. 2023 OTOCEC BS STARINE Auto platba na benzínce -1 075,90 Kč
11. 12. 2023 Eisentratten OMV Auto platba na benzínce -2 446,13 Kč
11. 12. 2023 DUGO SELO A3 IVANJA REKA Auto platba za mýtné na dálnici -423,35 Kč
11. 12. 2023 WORISHOFE WMM HOTEL RHE Ubytování platba za ubytování v hotelu -3 513,26 Kč
11. 12. 2023 HRUSICA CP HRUSICA Auto platba za průjezd tunelem -195,39 Kč
12. 12. 2023 Flachau BP Tankstelle Auto platba na benzínce -288,08 Kč
12. 12. 2023 SLAVONSKI BRO PBZTINA Auto platba na benzínce -1 155,06 Kč
12. 12. 2023 SID JP PUTEVI SIDR Auto platba za mýtné na dálnici -102,49 Kč
12. 12. 2023 ST.MICHAEL ASFINAG A10 HM Auto platba za mýtné na dálnici -338,18 Kč
12. 12. 2023 Dublin Google Play Ap platba za služby Google -259,99 Kč
13. 12. 2023 Burgau Agip Service-S Auto platba na benzínce -1 315,38 Kč
13. 12. 2023 Baden-Baden Agip Service-S Auto platba na benzínce -1 149,54 Kč
15. 12. 2023 SATTELDORF TOTAL SERVICE Auto platba na benzínce -1 558,60 Kč
17. 12. 2023 PRAHA 10 MOL Auto platba na benzínce -801,36 Kč
17. 12. 2023 Praha 4 KYTARY. CZ platba v prodejně hudebních nástrojů -7 000,00 Kč
17. 12. 2023 Praha 6 repy OMV Auto platba na benzínce -232,40 Kč
17. 12. 2023 Praha 3 EasyPark Czech Auto platba za parkovné -266,00 Kč
17. 12. 2023 Dublin Google Payment platba za služby Google -299,99 Kč
18. 12. 2023 Mosonmagyarov MOL Auto platba na benzínce -670,45 Kč
18. 12. 2023 Mosonmagyarov MOL Auto platba na benzínce -363,44 Kč
18. 12. 2023 M5 Inarcs job OMV Auto platba na benzínce -593,07 Kč
18. 12. 2023 MIKULOV MOL Auto platba na benzínce -1 092,71 Kč
19. 12. 2023 RESTREAM.IO RESTREAM, INC. platba za streamovací služby -435,80 Kč
23. 12. 2023 RESTREAM.IO RESTREAM, INC. platba za streamovací služby -605,81 Kč

Zdroj: Transparentní účet na stránkách PlánČR1 na jméno Bojana Vurdelja 4837500013/0800

Žádný plán neexistuje


Celý PlánČR1 je jeden velký podvod

Jestli existuje nějaký plán, tak to není plán pro Českou republiku, ale plán pro bruselského aktivistu Vrábela. Nemám teď pro něj jiný výraz, než rozmazlený bruselský spratek, protože si Česko bere jen jako zástavu na cestě do jím vysněného Bruselu. Jakmile viděl, na kolik si tam všichni přijdou, rázem byl pro něj Brusel na prvním místě. Názorově lítá neustále ode zdi ke zdi.

Lidem ve svých streamech do omrzení vykládá nesmysly o boji s globalisty, aby jim zároveň s tím předhazoval, že nějaké občanské aktivity v Evropské unii jsou tou největší věcí na světě. A to jenom proto, že sám se teď v globalistických strukturách angažuje.

On sám chce být tím globalistickým hráčem, který začne měnit pravidla hry. A kde jinde se seberealizovat, než právě v Bruselu, kde může donekonečna žvanit a dostane za to ještě dobře zaplaceno.

Vrábelův plán s Českou republikou by se dal nejlépe přirovnat k předpovědi počasí. Mluví o věcech, které nedokáže ničím ovlivnit.

Jestli jsi pochopil, kdo je duo Vrábel a Bojanka, potom nemůžeš tvrdit, že ten kdo jen předpovídá "počasí" má nějaký plán. Můžeš mu naposílat třeba miliony, ale o tom, jak se budou věci odvíjet, nikdo z nich rozhodovat nebude. Budou ty věci pouze komentovat.

Jeho žvanění na streamu, to je jeho jediný plán. A takhle nakonec skončil.

 

PS: Proč věnuji tolik slov a času takové nule? Protože těch nul, které dnes promlouvají k davům je víc než jeden a další přibývají. Není potřeba psát o všech, když se na jednom příkladu můžeš poučit. Neopakovat stejné volby.

Autor: Karel Havlíček Trojský
zprávy, komentáře, recenze, názory, analýzy   Tvůj text může být zde

Hodnocení


Díky za tvé hodnocení  50,-Kč     100,-Kč     200,-Kč     500,-Kč     1000,-Kč . Příspěvkem na transparentní účet 408552028/5500 podporuješ publikační činnost na Nové realitě CZ a zároveň první český fanpage pod hashtagem #PrvníČesko.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.