Autorský blog


#SchvalujemeGenocidu ? All Eyes on Rafah versus Lid

Sonda do duše genocidou posedlých havlistů, pravdoláskařů, prostě českých rádodemokratů.

31.5.2024   Odkaz pro sdílení: https://bit.ly/SchvalujemeGenocidu

Co bys řekl na to, kdyby tě někdo v jeden den udal za schvalování genocidy a ještě ten samý den večer se sám udavač radoval nad vyhlazováním celého etnika? 

Tak přesně to je běžný den českého rádodemokrata. Slušelo by se říct, lidského dopadu. Proto jsem si udělal malou sondu do duše mejnstrýmového publika - toho co je státem tolerováno.

A stojí za zamyšlení.

Všechny oči se upínají k Rafáhu

Všechny oči se upínají k Rafáhu


V českém mejnstrýmu se objevil článek iDnesu o tom, jak propalestinský obrázek z produkce AI ovládl sociální sítě. Je to vlastně celosvětový protest proti genocidě v Gaze a právě Rafáh na jižní hranici Gazy s Egyptem, je posledním útočištěm pro téměř 1,5 milionu Palestinců vysídlených v důsledku probíhající izraelské genocidy. 

Izraelská invaze do Rafáhu by tím byla dosud nejhorší fází genocidy a způsobila smrt v nepředstavitelném měřítku i ve srovnání s již čtyři měsíce trvající izraelskou brutalitou. Po bezohledném srovnávání Gazy a tlačení Palestinců k hladomoru se nyní izraelská armáda snaží Palestince z Gazy trvale odstranit, ať už vysídlením, nemocí, hladem nebo popravou. To má být další fáze probíhající genocidy. Proto se teď všechny oči upírají k Rafáhu.

Teror, jaký tam zažívají civilisté nelze před světem tajit, ale lze ho omlouvat nebo cenzurovat na sociálních sítích. A přesně o to jde. Lidé protestují i u nás, prosí prezidenta, aby se proti genocidě v Gaze postavil, ale stát mlčí. Naši volení zástupci mlčí a někteří se dokonce (možná z nevědomosti) halí do izraelských vlajek.

Otázka tedy nezní jestli Česko schvaluje genocidu, my jí prostřednictvím svých volených zástupců schvalujeme. Ale proč? Vždyť na to máme dokonce zákony a kdejaký jouda, který něco někde napíše, je hned popotahován za schvalování genocidia. Máme na to úžasný §405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia. Paragraf, který je tak ohebný, že lze kohokoliv odsoudit i za opilecké řeči nebo blbý humor.

Ale na skutečnou podporu a schvalování genocidy tenhle paragraf evidentně nefunguje. Je dobrý tak akorát - podobně jako za komunistů jiné paragrafy - na potírání nepohodlných aktivistů nebo trestání nevinných lidí za obskurní řeči.

 

A co říká o Palestincích takový český rádodemokrat?


Vystřílet je... přesně to se říká a přesně to se na iDnesu může psát, pokud jsou to Palestinci. Podobně se může psát i o Rusech, ale kdo to bude příště? Protože, když už stát takhle okatě schvaluje genocidu, mohlo by vnitro aspoň vydat nějaký manuál, aby se v tom člověk lépe orientoval. Někteří lidé v Česku už za podobné blbé kecy sedí ve vězení, a to jen kvůli špatné straně barikády.

  !Ať je postřílí  

 

 

 

 

 

 

 

 

  !Ať to vyčistí  

 

 

 

 

 

 

 

 

Všichni Palestinci jsou prý teroristé


Vážně jsou všichni Palestinci teroristé? Tuhle otázku za nás mejnstrým už také dávno vyřešil. Jsi Palestinec, podporuješ Hamás, nemáš rád Izrael, tak jsi také terorista. Na okupaci si Palestinci budou muset zřejmě zvykat, protože lidská práva nebo právo na sebeurčení platí jen pro některé, ne pro Palestince. Otázka, jestli Palestinci nemohou být třeba oběti, nikdo ani nepoložil na mejnstrýmový stůl. Veškerá mejnstrýmová diskuse pod čarou to jen potvrzuje. Na všechny Palestince je třeba nahlížet jako na podporovatele teroristů z Hamásu - takový je "správný" český postoj - stojíme vždy za Izraelem.

  !Užiteční idioti  

 

 

 

 

 

 

 

 

  !Políček farizejům  

 

 

 

 

 

 

 

 

Za vším je mediální manipulace


V jedné věci, ale musím dát rádodemokratům za pravdu. Nikdo by žádnou genocidu nikde na světě nepodporoval, kdyby neexistovalo něco, čemu se říká mediální manipulace - moderně řečeno dezinformace. Není nebezpečné, když dezinformace šíří prostý lid na svých oblíbených sociálních sítích, ale když dezinformace začne ve velkém produkovat mejnstrým. To jsou přesně ta média, která určují, co si nakonec bude myslet o světě většinová veřejnost a spolu s ní i naši volení zástupci. Ta menšina, která se ozve, nebude nikdy tak slyšet. A přesně o tom byl ten článek na iDnesu - velké sociální sítě i masmédia cenzurují obsah.

Pravda nakonec vítězí vždy, ale genocidě se tím už nezabrání. Málokdo z nás tady v Česku byl někdy v Izraeli a ještě míň lidí bylo v Palestině. To co lidé o Palestině ví, je tak slabé a nicotné, že udělat z oběti vraha není až zas takový problém. Na to úplně stačí jeden blbec ve velkém mejnstrýmovém deníku.

  !Mediální manipulace  

 

 

 

 

 

 

 

 

§ 405 zrušit jednou pro vždy !


Paradoxně právě §405 na popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia může za tuhle státem schvalovanou genocidu - stojíme přeci za Izraelem. Kdokoliv by se chtěl proti tomu postavit, bude právě na základě tohoto paragrafu souzen. To samé se dnes aplikuje i na Rusko a nejen na Palestinu. Ten seznam, kde se to může aplikovat nemá konce.

Je to neskutečný bizár.

Někdo namítne, že přeci není možné, aby nějaký "Šoltes" psal v mejnstrýmové diskusi o tom, že mají všechny palestinské uprchlíky klidně postřílet - na to přeci takové paragrafy jsou. Souhlasím, je to hnusné (a je to interní věc iDnesu), ale víc to vypovídá o pisateli než o jeho obsahu. Nikdo normální by se pod to nepodepsal a žádný paragraf na to nikdo nepotřebuje. Takhle by měla fungovat svoboda projevu pro všechny, nejen pro tyhle tolerované. Ne že se lidé budou bát něco napsat nebo říct, ale že lidé budou na všechny vidět. Všichni budou moct vidět, jaká zkrumpovaná žumpa tenhle mejnstrým všeobecně je.

Tohle jsou lidé tolerovaní mejnstrýmem a jsem rád, že je nikdo necenzuruje, nikdo nestíhá ani nezavírá. Vídím na ně a vím o nich, ale jediné co nechci, aby se tihle šmejdi schovávali za provládní neziskovky, fízly a šli po lidech, kteří mají jen jiný názor než oni. Když zmízí z povrchu zemského tenhle paragraf, budou si zase všichni šmejdi rovni.

Autor: Karel Havlíček Trojský
zprávy, komentáře, recenze, názory, analýzy   Jaký názor na to máš ty? Napiš zde...

Hodnocení


Díky za tvé hodnocení  50,-Kč     100,-Kč     200,-Kč     500,-Kč     1000,-Kč . Příspěvkem na transparentní účet 408552028/5500 podporuješ publikační činnost na Nové realitě CZ a zároveň první český fanpage pod hashtagem #PrvníČesko.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.